KONTAKT Z NAMI:

PON.-PT.
OD 9:00 DO 17:00
WEEKENDY - TYLKO SMS

TELEFON: 12 345 74 63
biuro 608 387 725
serwis 606 496 055

E-MAIL:
internet@skylink.pl

Internet

SKY LINK, zapewnia swoim klientom dostęp do internetu za pośrednictwem światłowodu, co gwarantuje najwyższą jakość transmisji.
Połączenia do ważnych punktów przesyłowych sieci realizowane są za pośrednictwem najwyższej klasy urządzeń radiowych, synchronizowanych za pomocą GPS.
Cała sieć monitorowana jest 24h/dobę przez zaawansowany system powiadamiający administratorów za pośrednictwem telefonów o problemach. Etap ostatniej mili realizowany jest głównie na wysokiej częstotliwości w paśmie 5GHz. Posiadamy w niej 95% przyłączeń.

Ciągle rozbudowujemy naszą sieć, w niedalekiej przyszłości planujemy uruchamianie kolejnych punktów dostępowych w nowych miejscach.
Chcemy świadczyć usługi na wysokim poziomie tak, aby nasi klienci wiążąc się z nami byli zadowoleni ze swojego wyboru.

Nasze atuty:

  • szybki dostęp do sieci internet
  • aby korzystać z naszych usług nie potrzebujesz linii telefonicznej. Teraz w epoce telefonów komórkowych, linia stała się zbędna, a w jej cenie możesz mieć stały dostęp do internetu.
  • szybka instalacja – jeśli znajdują się Państwo w zasięgu działania naszej sieci, a nasz inspekcja techniczna potwierdzi możliwość podłączenia, łącze uruchomimy w ciągu 2 dni roboczych
  • możliwość prowadzenia rozmów głosowych miedzy komputerami w naszej sieci, oraz korzystania z telefonu za pomocą usługi VoIP
  • mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług

Spraw teraz rodzinie więcej uśmiechu.
Zainstaluj światłowód i ciesz się megaszybkim
internetem i telewizją światłowodową.

Infolinia: 12 345 74 63
608 387 725
internet@skylink.pl